Zkoušečka Automotive Multi-Tester 089-19587

Zkoušečka Automotive Multi-Tester 089-19587

Univerzální zkoušečka pro měření/indikaci stejnosměrného napětí 6/12/24 V. Více informací

 Na dotaz 
162
196 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
2610000001958
EAN:
8596386510162
Hmotnost:
1 kg

Univerzální zkoušečka pro autoelektrikáře/automechaniky se používá pro měření/indikaci stejnosměrného napětí 6/12/24 V podle rozsvícení příslušné LED.

Pokud je místo měření napětí přímo kontaktovatelné, připojí se na něj kovový hrot zkoušečky. Má-li být změřeno napětí izolovaného vodiče, pak se tento vloží do zářezu zkoušečky a pomocí přesuvníku se jehlovou špičkou pronikne skrz izolaci ke kovové části vodiče bez zjevného poškození izolace.

Dále je možné provádět test vodivosti zkoušeného dílu, test nabíjení/alternátoru za chodu motoru a test zapalování, kdy se hrot přiloží k vysokonapěťovému zapalovacímu kabelu. Blikání kontrolky značí, že v daném kabelu je dostatečné napětí pro přeskoky jisker na zapalovací svíčce. Na špičce zkoušečky je miniaturní lampička, která po stisknutí tlačítka slouží k osvětlení příslušného místa a zároveň jako kontrolka stavu baterie ve zkoušečce.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.