Zednické kladivo JHF 200

Zednické kladivo JHF 200

Zednické kladivo (600 g) s násadou ze speciální oceli a ergonomickou rukojetí. Více informací

 Skladem 6 ks
80
97 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8890000000200
EAN:
8596386012864
Hmotnost:
1 kg

Kvalitní zednické kladivo (German type) má násadu ze speciální oceli s ergonomickou rukojetí na bázi neoprenu, což v kompletu zajišťuje nízké vibrace do ruky při úderech a účinné pohlcování nárazů. Toto kladivo je velmi odolné proti přeražení i vůči vodě, stavebním hmotám a běžným chemikáliím.

600 g


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.