Uzavřený samonavíjecí buben pro plastická maziva PRESSOL 29 293

Uzavřený samonavíjecí buben pro plastická maziva PRESSOL 29 293

Samonavíjecí buben s kulovým kloubem s vysokotlakou hadicí dl. 15 m pro plastická maziva k instalaci na strop. Více informací

 Na objednávku 
14 725
17 817 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
PRESSOL
Katalogové číslo:
8960000029293
EAN:
4103810292934
Hmotnost:
26.1 kg

Uzavřený samonavíjecí buben s kulovým kloubem zvenku s vysokotlakou hadicí dl. 15 m pro plastická maziva k instalaci na strop.

Vyznačuje se:

  • vysoce kvalitní, odolnou vysokotlakou hadicí, provozní tlak max. 400 bar
  • robustní, kompaktní konstrukcí s kulovým kloubem zvenku, přičemž hadice se aretuje už na 1/4 otáčky
  • snadnou instalací na strop
  • navíjecím kotoučem uloženým v kuličkových ložiskách s trvalou náplní maziva, osa Ø 40 mm je ze speciální zinkové slitiny
  • lehkým ovládáním, snadným vytahováním hadice
  • spolehlivým automatickým navíjením hadice díky kvalitnímu a seřizovatelnému pružinovému systému
  • velmi odolnou povrchovou úpravou, všechny kovové díly jsou fosfátované, se základním a vrchním lakem (výložník matová šedá RAL 7040, buben modrá Pantone 294 C)
  • vynikající odolností proti korozi, neboť navíjecí kotouč je z kompozitního materiálu, upevňovací element z nerezu a poniklovaná osa a otočný čep
  • prakticky bezúdržbovým provozem a téměř neomezenou životností
  • vysokou kvalitou (vyrobeno v Německu)


Ke standardnímu vybavení patří připojovací hadice dl. 1 m. Připojení G 1/4" (vnitřní/vnější závit), vnitřní Ø 6 mm, rozměry 495 x 158 x 520 mm, hmotnost 25,6 kg.


Významná německá firma Pressol Schmiergeräte GmbH z Umkirchu patří mezi největší světové výrobce mazací techniky. Byla založena již v roce 1914 a od té doby vyrábí stále více špičkových produktů. V současnosti představuje výrobní paleta 83 milionů jednotlivých dílů pro 2500 výrobků. Ty pak vyváží prakticky do celého světa.

V oblasti mazací techniky se jedná především o olejničky, tlakové maznice, plničky mazacích tuků, ruční čerpadla, ale i trychtýře, rozprašovače apod. Hlavní program tvoří čerpadla na mazací tuky a oleje, čerpadla pro naftu a topné oleje, čerpadla pro AdBlue, olejové výdejní systémy, plničky a odsávačky olejů, automatické navijáky pro oleje, tuky a stlačený vzduch atd. Zejména v poslední době Pressol rozšiřuje svoji nabídku různých nádrží pro naftu, oleje i AdBlue.
Všechny uvedené produkty se dodávají ve vysoké kvalitě, kdy výrobní závady nedosahují ani jedno promile produkce.