Truhlářské kladivo JHF 430

Truhlářské kladivo JHF 430

Kvalitní truhlářské kladivo (30 mm) má ergonomickou sklolaminátovou násadu s přídavnou elastomerovou ochranou. Více informací

 Skladem > 10 ks
60
73 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8890000000430
EAN:
8596386012895
Hmotnost:
0.5 kg

Kvalitní truhlářské kladivo (French type) má ergonomickou sklolaminátovou násadu s přídavnou elastomerovou ochranou, což v kompletu zajišťuje nízké vibrace do ruky při úderech a kladivo neklouže v ruce. Toto kladivo je velmi odolné proti přeražení i vůči vodě, olejům a běžným chemikáliím.
Rozměr: 30 mm.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.