Tabulové pákové nůžky na plech TS 500 PP

Tabulové pákové nůžky na plech TS 1000 PP (1)

Profesionální tabulové pákové nůžky na plech. Max. tloušťka plechu 1,5 mm, délka nože 530 mm. Více informací

 Na objednávku 
38 150
46 162 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
900000TS500PP
EAN:
4250154630806
Hmotnost:
45 kg

Tabulové pákové nůžky na plech německého dodavatele se používají zejména v klempírnách a v autokarosárnách pro stříhání plechů. Nůžky mají vylepšenou konstrukci nožů, šroubovou svěrku pro přidržování plechu a na páce protizávaží pro snadnější práci. Pracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, nástrojové oceli, jsou speciálně kalené a dají se opakovaně ostřit.

Nůžky v profesionálním stojanovém provedení mají velmi odolnou konstrukci, takže jsou vhodné i pro náročné nasazení v řemeslnických provozovnách (zejména klempířství, zámečnictví, údržba, autokarosárny apod.), na stavbách atd. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů.

Parametry:
max. tloušťka stříhaného plechu 1,5 mm, délka nože 530 mm, hmotnost 40,0 kg

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.