Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 900 P

Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 900 P

Tvarování plechů bez nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace. Prac. hloubka vložení 70 mm. Více informací

 Na objednávku 
22 670
27 431 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000000SG900P
EAN:
4250154610617
Hmotnost:
7 kg

Stroj pro stahování / pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů umožňuje jejich tvarování bez nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace. Lze tak snadno vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod. Litinový stroj s výměnnými pěchovacími i průtažnými čelistmi se upíná do svěráku, připevní se na pracovní stůl nebo k němu lze dodat speciální stojan. Jako příslušenství lze dodat i druhou páku. Pak lze se strojem pracovat jako s velkými kleštěmi, čímž jedna ruka zůstává volná (např. u stavebních klempířů přímo na střeše atd.).
Stroj v profesionálním provedení má velmi odolnou konstrukci, takže je vhodný i pro průmyslové nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod. Záruka je prodloužená na 10 let. Dodává se jako komplet s pěchovacími i roztahovacími nástroji.

Parametry:
max. tloušťka plechu 1,5 mm (ocelový plech), 1,9 mm (hliníkový plech), pracovní hloubka vložení 70 mm, rozměry (d x š x v) 150 x 65 x 120 mm, hmotnost 6,4 kg

Volitelné příslušenství:
ST 1450 INN11 - náhradní kompletní pěchovací nástroj
ST 1470 OUN16 - náhradní kompletní roztahovací nástroj
EH 945 P-41 - speciální druhá páka dl. 440 mm
SF 260 HVU2 - výškově nastavitelný stojan

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.