Spotovací přístroj pro opravy karosérií FY-9G

Spotovací přístroj pro opravy karosérií FY-9G (1)
  • Spotovací přístroj pro opravy karosérií FY-9G (1)
  • Spotovací přístroj pro opravy karosérií FY-9G (3)

Víceúčelový spotovací přístroj s pojízdným vozíkem pro opravy karosérií motorových vozidel. Více informací

 Na dotaz 
24 375
29 494 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8220000000050
EAN:
8596386511886
Hmotnost:
87 kg

Víceúčelový spotovací přístroj s pojízdným vozíkem je koncipovaný především jako speciální zařízení pro opravy karosérií motorových vozidel. Umožňuje provádění celé řady autokarosářských úkonů.

Vyznačuje se následující charakteristikou:

  • jednoduchá obsluha, svařovací proces je řízen mikroprocesorem za účelem optimálního výsledku, takže manuální nastavování již není zapotřebí
  • perfektní navařování šroubů, nýtů, vytahovacích hřebů, podložek, vlnovců apod. (pro následné vytahování vhodným vytahovacím přípravkem/kladivem, tyto přípravky jsou součástí standardního příslušenství spoteru)
  • jednostranné bodování hrotem (např. jednostranné navařování plechu do tloušťky 0,8 + 1,2 mm), přivařování karosářských komponentů (např. různé prvky pro upevňování ozdobných součástí karosérie atd.),
  • stahování vypouklých nerovností (boulí apod.) nahříváním atd.
  • příslušné stavy/operace jsou indikovány na displeji
  • kvalitní elektronika a relé, precizní systém nastavení času svařování, ochranný systém proti přehřátí, funkce testu pistole atd.
  • ve standardním příslušenství je sada navařovacích vytahovacích elementů a vytahovacích přípravků, včetně pneumatického vytahovacího kladiva s přísavkou, manuálního vytahovacího kladiva s hákem, navářecího vytahovacího kladiva atd.
  • jako další příslušenství na přání se zpravidla dodává speciální vytahovací přípravek Quick puller


Parametry:

napájení
max.příkon
max.vstupní proud
max.proudový rozsah
jednostranné spotovací svařování
nastavování času
přívodní kabely
rozměry (dxšxv)
hmotnost
230/400 V 50 Hz
22 kVA
57 A
5800 A
1,0 + 1,2 mm
0-99 ms
2300 + 1900 mm
620 x 450 x 980 mm
83 kg
Spotovací přístroj pro opravy karosérií FY-9G (3)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.