Špachtle broušená 100 mm FIXMAN E0506

Špachtle broušená 100 mm FIXMAN E0506

Vysoce odolná špachtle ze speciální broušené oceli. Více informací

 Skladem > 10 ks
45
54 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000E0506
EAN:
6940425171135
Hmotnost:
0.3 kg

Vysoce kvalitní nářadí značky FIXMAN, původně určené zejména pro náročný americký trh, má už řadu let skvělé jméno nejenom v USA a v západní Evropě, ale už i v České republice.

Špachtle používané zejména ve stavebnictví, ve štukatérství, v řemeslné, malířské a natěračské činnosti, v domácnostech apod. mají následující charakteristiku:

  • pro profesionální i domácí použití,
  • rozměry: šířka 100 mm, délka 215 mm,
  • trojúhelníkový tvar, speciální broušená ocel 1,1 mm,
  • velmi odolná, ergonomická dvoukomponentní rukojeť (TPE Soft), zajišťující komfortní držení bez smekání se a zároveň dosažení vysokého přenosu síly, otvor na zavěšení,
  • vysoká odolnost proti mechanickému namáhání a prodloužená životnost i v náročném nasazení.

FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.