Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11

Samozatmívací svářečská kukla GYS LCD Techno 11

Automatická samozatmívací svářečská kukla se 2 ochrannými skly. Více informací

 Na objednávku 
999
1 209 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
6840000042537
EAN:
3154020042537
Hmotnost:
0.9 kg

Automatická samozatmívací svářečská kukla se 2 ochrannými skly. Samozatmívací vrchní sklo o rozměru 110 x 90 mm (ochranný stupeň DIN11) se používá při svařování. Pokud se ale následně často provádějí jiné práce, při kterých ale je potřeba rovněž chránit oči/obličej (např. při broušení apod.), pak spodní pevné čiré sklo s velkým průzorem 102 x 40 mm plní tento požadavek bezezbytku. Tato kukla poskytuje velmi dobrou ochranu očí, obličeje a horních částí krku. Dobře se nosí a má nastavitelný čelní pásek. Celková hmotnost svařovací kukly činí jen 400 g. Výborně se uplatní při svařování MMA obalenou elektrodou, svařování MIG/MAG i TIG/WIG a také při broušení.

Vlastnosti:

  • kukla zhotovená z lehkého a velmi odolného materiálu se vyznačuje stabilitou a vyvážeností ve všech polohách,
  • design a konstrukce kukly snižují zatížení hlavy a krku svářeče, který se při práci cítí lépe,
  • výborná ochrana zraku a obličeje svářeče před ultrafialovým (UV) i infračerveným (IR) zářením (v zapnutém, vypnutém, zatemněném i ve světlém stavu), před teplem a jiskrami,
  • kvalitní výhled s průzorem 98 x 35 mm,
  • vybavení kvalitními solárními články, takže odpadá výměna baterií
  • elegantní a ergonomický design,
  • nevyžaduje náročnou údržbu, snadno se udržuje,
  • splňuje požadavky norem EN 175 a EN 379.Technické parametry:
průzor 98 x 35 mm, ochranný stupeň zatemnění DIN 11, doba zatemnění <0,6 ms, hmotnost 400 g.

Volitelné příslušenství:
040816 - 5 ks náhradních vrchních samozatmívacích skel (110x90 mm)
040830 - 5 ks náhradních spodních skel (102x40 mm)


Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.