Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3

Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3
  • Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3

Sada pro snadnou, rychlou a efektivní demontáž i montáž čelních autoskel jen jedním mechanikem. Více informací

 Na objednávku 
18 250
22 083 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
V.B.S.A.
Katalogové číslo:
991VBSA0POSE3
EAN:
8596386518632
Hmotnost:
2 kg

Sada pro snadnou, rychlou a efektivní demontáž i montáž čelních autoskel jen jedním mechanikem. Hlavní nosná přísavka s 3-kladkovým mechanismem pro pojezd po hlavní nosné tyči se upevní na středovou linii čelního skla blíže k levé straně vozidla. Na opačnou stranu se v téže úrovni umístí druhá nosná přísavka s odklápěcím závěsem pro hlavní nosnou tyč. Tato tyč se zasune do 3 kladek hlavní nosné přísavky a do závěsu druhé nosné přísavky.

Potom se na dveřní okno upevní přísavka se zahnutým výsuvným ramenem/výložníkem. Toto rameno má na konci zahnuté části závěsný kroužek. Do něj se zavěsí háček na konci hlavní nosné tyče. Ta se následně odpojí od přísavky se závěsem. Tyč uchopí mechanik jednou rukou a druhou držadlo této přísavky. Nyní už lze celé sklo nadzvednout, vytočit se s ním mimo prostor nad vozidlem a položit ho na vedle připravený stojan. Na položené sklo se nalepí kousek pomocné lepenky a vyznačí se pozice položeného skla vůči konci/držadlu hlavní nosné tyče.

Nové sklo se položí na vyměňované podle označení na lepence se na něho upevní přísavka se závěsem, hlavní nosná přísavka a zkusí se, zda se nové sklo správně uloží do lemu karosérie. Pokud ano, sklo se vrátí na stojan, nanese se lepidlo a opět se zanese nad lem karosérie. Pomalým sklopením výložníku/ramene se sklo správně osadí do karosérie.

Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3 Sada pro manipulaci s autoskly VBSA ULTRAPOSE3

V.B.S.A. SAS - francouzská firma se sídlem v Cornimontu – byla založena v roce 1976. Specializuje se na distribuci obsáhlého sortimentu přístrojů, přípravků a spotřebních materiálů v oblasti oprav a výměn autoskel. Sady pro opravy skel a technologie VBSA REPAR´VIT jsou schválené Ministerstvem dopravy České republiky. V.B.S.A SAS dodává také sady pro odstranění škrábanců na sklech, pro obnovu krytů světlometů, přípravky a soupravy pro demontáž autoskel, různá lepidla na autoskla stojany pro odkládání čelních skel atd.
V oblasti oprav a výměn autoskel je V.B.S.A. SAS jedním z leaderů na evropském trhu.