Sada přípravků pro montáž/demontáž ventilů 094-2133A

Sada přípravků pro montáž/demontáž ventilů 094-2133A

Pro benzinové i naftové motory osobních a lehkých užitkových automobilů s rozvody OHV/OHC/CVH. Více informací

 Skladem 1 ks
3 738
4 523 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900000942133
EAN:
8596386516478
Hmotnost:
3 kg

Obsáhlá sada přípravků pro montáž/demontáž ventilů (stlačování ventilových pružin) benzinových i naftových motorů osobních a lehkých užitkových automobilů s rozvody OHV/OHC/CVH řady nejběžnějších značek s univerzálním uchycením stojin a horního spojovacího nosníku na různé hlavy motorů i s extra dlouhými kleštěmi na těsnění dříků ventilů, se 3 speciálními instalačními ventilovými držáky a s pružným magnetickým zachycovačem/podavačem.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.