Sada přípravků pro demontáž vstřikovačů VW, Audi, Škoda, Seat 846-8023

Sada přípravků pro demontáž vstřikovačů VW, Audi, Škoda, Seat 846-8023

Speciální sada pro snadnější demontáž vstřikovačů vznětových motorů koncernu Volkswagen. Více informací

 Skladem 2 ks
2 612
3 161 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900008468023
EAN:
8596386517475
Hmotnost:
3.1 kg

Speciální sada v plastovém kufříku umožňuje snadnější demontáž vstřikovačů vznětových motorů koncernu Volkswagen - VW, Audi (TDI) (FSI), Škoda, Seat (kódy motorů ALH/AHU/1Z atd.). Především těch, které vykazují určitou zatuhlost. Nátrubky "U" a háky se dvěma čelistmi spolehlivě zachytí vystřikovače a po napojení kluzného kladiva je lze snadněji vytáhnout.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.