Sada přípravků pro demontáž / rozpojování potrubí a hadic 210-05757

Sada přípravků pro demontáž / rozpojování potrubí a hadic 210-05757 (2)

Univerzální sada přípravků pro demontáž potrubí a hadic klimatizací, palivového a chladicího systému, topení, chladičů převodovek atd. Více informací

 Na dotaz 
1 590
1 924 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900021005757
EAN:
8596386517673
Hmotnost:
2 kg

Univerzálně koncipovaná sada přípravků se používá pro demontáž / rozpojování potrubí a hadic klimatizací, palivového a chladicího systému, topení, chladičů převodovek atd. Obsahuje i přípravky pro rozpojování spojek na trubkách klimatizací typu Spring Lock. Spojky Spring Lock používají různí výrobci automobilů (např. VW, Audi, Škoda, SEAT, Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Volvo, Hyundai, Opel/GM, Chrysler atd.) v továrně instalovaných klimatizacích. Spojku tvoří dva různé nástrčné fitinky. Zástrčný fitink sestává ze dvou O-kroužků, prstencové pružinky a jejího krytu, protikus z rozšířeného průřezu trubky, jejíž konec je kuželovitě osazen. Tento konec (obruba/lem) se při uzavření spojení nasune pod zakrytování pružiny. Ta zapadne za osazení a zajišťuje spojení. K rozpojení jsou třeba speciální přípravky, které v této sadě nechybí.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.