Sada matric a trnů k přístroji GYSPRESS 8t

Sada matric a trnů k přístroji GYSPRESS 8t

Sada matric a trnů pro demontáž starých nebo poškozených nýtů a klíčů na matrice zejména pro vozy VW, Audi, Škoda a SEAT. Více informací

 Na objednávku 
21 999
26 619 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
6830000054257
EAN:
3154020054257
Hmotnost:
1 kg

Sada matric a trnů / lisovacích matric, děrovačů, vytahovacích trnů pro demontáž starých nebo poškozených nýtů a klíčů na matrice zejména pro vozy VW, Audi, Škoda a SEAT k nýtovacímu přístroji GYSPRESS 8t.

Balení: plastová krabice

Obj. č. 054257


Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.