Šablony pro snímání/kopírování tvarů karosérií KA 1000 ZB5

Šablony pro snímání/kopírování tvarů karosérií KA 1000 ZB5 (1)
  • Šablony pro snímání/kopírování tvarů karosérií KA 1000 ZB5 (1)
  • Šablony pro snímání/kopírování tvarů karosérií KA 1000 ZB5 (2)

Šablony z ocelových jehel pro snímání/kopírování obrysů karosérií (5 ks dl. 200 mm) jsou umístěné v kufříku a oboustranně použitelné. Více informací

 Na objednávku 
5 690
6 885 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000KA1000ZB5
EAN:
4250154643097
Hmotnost:
1.5 kg

Šablony z ocelových jehel pro snímání/kopírování obrysů karosérií (5 ks dl. 200 mm) jsou umístěné v kufříku a oboustranně použitelné. Pokud by jejich délka nestačila, lze spojit vedle sebe i několik stejných šablon prakticky bez omezení délky.
Šablony lze použít mnohostranně, zejména při opravách karosérií, restaurování veteránů, na snímání tvarů blatníků, podběhů, nárazníků, nádrží atd. Stejně dobře lze snímat deformace karosérií po nehodě. Využití šablon se neomezuje jen na autokarosárny. Uplatnění nalézá v zámečnické výrobě, v modelárnách, ve stavebnictví, v štukatérství, ve strojírenství, ve výrobě nábytku apod.

Šablony pro snímání/kopírování tvarů karosérií KA 1000 ZB5 (2)

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.