Ruční rotační čerpadlo PRESSOL 13 064

Ruční rotační čerpadlo PRESSOL 13 064

Pro čerpání AdBlue, organických kyselin a alkoholů, čisticích prostředků a dalších vodourozpustných anorganických chemikálií. Více informací

 Na objednávku 
2 855
3 455 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PRESSOL
Katalogové číslo:
8960000013064
EAN:
4103810130649
Hmotnost:
2 kg

Ruční rotační čerpadlo vysoké kvality německé výroby má:

  • největší uplatnění pro čerpání AdBlue, organických kyselin, organických alkoholů, čisticích prostředků a dalších vodourozpustných anorganických chemikálií ze sudů 60/200/220 l, možnost čerpání chladicích kapalin, nemrznoucích kapalin do ostřikovačů, ale i motorových olejů apod.
  • těleso čerpadla z kvalitního polypropylénu (PP), těsnění PTFE (Polytetrafluorethylen - Teflon), sací a výtoková trubice z PP
  • výkon 0,18 l/otáčka, 22 l/min.
  • sací trubku s sacím filtrem 980 mm
  • sudový adaptér (G 2" - vnější) a možnost výškového nastavení
  • hmotnost 1,49 kg
  • vysokou spolehlivost i v nejtěžším nasazení a dlouhou životnost

Významná německá firma Pressol Schmiergeräte GmbH z Umkirchu patří mezi největší světové výrobce mazací techniky. Byla založena již v roce 1914 a od té doby vyrábí stále více špičkových produktů. V současnosti představuje výrobní paleta 83 milionů jednotlivých dílů pro 2500 výrobků. Ty pak vyváží prakticky do celého světa.

V oblasti mazací techniky se jedná především o olejničky, tlakové maznice, plničky mazacích tuků, ruční čerpadla, ale i trychtýře, rozprašovače apod. Hlavní program tvoří čerpadla na mazací tuky a oleje, čerpadla pro naftu a topné oleje, čerpadla pro AdBlue, olejové výdejní systémy, plničky a odsávačky olejů, automatické navijáky pro oleje, tuky a stlačený vzduch atd. Zejména v poslední době Pressol rozšiřuje svoji nabídku různých nádrží pro naftu, oleje i AdBlue.
Všechny uvedené produkty se dodávají ve vysoké kvalitě, kdy výrobní závady nedosahují ani jedno promile produkce.