Ruční podtlaková přísavka 178-9601

Ruční podtlaková přísavka 178-9601

Ruční podtlaková přísavka pro rovnání deformací plechu karosérií a manipulaci s automobilovými skly. Více informací

 Na dotaz 
575
696 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900001789601
EAN:
8596386516843
Hmotnost:
1 kg

Podtlakový přístroj se speciální přísavkou o průměru 125 mm a uvolňovacím ventilem se používá při vytahování deformovaných částí karosérií, ale lze ho použít rovněž pro manipulaci s automobilovými skly. Pomocí univerzálně použitelné přísavky lze rovnat zejména větší ploché promáčkliny, ke kterým je nekomplikovaný přístup jen z jedné strany.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.