Ruční ohýbačka plechu AB 500 PPW4

Ruční ohýbačka plechu AB 500 PPW4

Max. tloušťka ohýbaného plechu 1,5 mm, pracovní šířka 500 mm. Více informací

 Na objednávku 
13 120
15 875 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000AB500PPW4
EAN:
8596386515334
Hmotnost:
12 kg

Ruční ohýbačka plechu se používá zejména v klempírnách pro nejrůznější ohýbání plechů, případně také uzavřených profilů. Je vybavena speciální rychlouvolňovací šroubovou konstrukcí pro snadné vyjmutí naohýbaných profilů. Jak vrchní lišta, tak lišta ohýbací jsou jemně broušené a zhotoveny z ušlechtilé oceli (1200 MPa). Pro opakující se ohýbání je k dispozici úhlový doraz s měřičem úhlů.
Ruční ohýbačka plechu AB 500 PPW4 se upevňuje do svěráku. Ohýbačka v profesionálním provedení má odolnou konstrukci, takže je vhodná i pro náročné nasazení v řemeslnických provozovnách, na stavbách atd. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů.

Parametry:
max. tloušťka ohýbaného plechu 1,5 mm, pracovní šířka 500 mm, hmotnost 11 kg

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.