Ruční nýtovací kleště HR-706

Ruční nýtovací kleště HR-706

Jednoruční nýtovací kleště pro nýty průměrů 2,4 / 3,2 / 4,0 a 4,8 mm. Více informací

 Skladem > 10 ks
250
303 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8907000000706
EAN:
8596386013700
Hmotnost:
1 kg

Jednoruční kleště pro nýtování standardními trhacími nýty Ø 2,4 mm, 3,2 mm, 4,0 mm a 4,8 mm ze všech běžných materiálů (zejména hliník, ocel a nerezová ocel).
Kleště mají skříň ze speciální tlakové aluminiové slitiny v kombinaci s kovanou ocelí, kvalitní práškovou povrchovou úpravu, 4 vyměnitelné vložky (pouzdra) pro různé průměry nýtů a klíč k nim, 3-čelisťový design a rukojeti kleští jsou opatřené ergonomickými plastovými kryty, takže se velmi dobře drží. Osvědčují se zejména při menších nýtovacích pracích v autoopravárenství, v kovovýrobě apod.

Použití:
Pro nýt je nutné vyvrtat do spojovaných/nýtovaných dílů odpovídající otvor (zpravidla o průměru o 0,1 mm větším než je průměr nýtu). Potom se vybere příslušná hlavice pro nýt daného průměru, nýt se vloží trnem do kleští, zasune se do otvoru a stisknutím rukojetí kleští (zpravidla dvojím či několikerým) se spoj snýtuje. Vznikne pevný nerozebíratelný spoj, přičemž pro provedení nýtování stačí přístup pouze z jedné strany spoje.

Při práci s nýtovacími kleštěmi se doporučuje používat ochranné brýle a rukavice.

Parametry:
délka 255 mm, hmotnost 600 g


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.