Ruční hydraulická pumpa HHB-700C

Ruční hydraulická pumpa HHB-700C (1)

Dvourychlostní hydraulická pumpa pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení atd. Více informací

 Na dotaz 
2 990
3 618 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
890600HHB700C
EAN:
8596386013649
Hmotnost:
6 kg

Ruční dvourychlostní hydraulická pumpa s ovládací pákou a s vysokotlakou hadicí s rychlospojkou pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení, rozpínáků, stahováků, lisů atd.

  • kvalitní ruční dvourychlostní hydraulická pumpa pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení rozpínáků, stahováků, hydraulických lisů, nůžek atd.
  • robustní, kompaktní konstrukce
  • krátká ovládací páka umožňuje použití i v omezeném prostoru
  • vysokotlaká hadice s rychlospojkovou koncovkou
  • ventil ochrany proti přetížení
  • kvalitní povrchová úprava
  • vysoká kvalita, provozní spolehlivost a dlouhá životnost


Parametry:

pracovní tlak
nízkotlak
vysokotlak
množství čerpané kapaliny  
nízkotlak
vysokotlak
zásobník hydraulické kapaliny    
rozměry (d x š x v)
rozměry balení
hmotnost

20 bar
700 bar

8 cm³
1,8 cm³
600 / 350 cm³
380 x 120 x 140 mm (včetně páky)
600 x 160 x 170 mm
5,6 kg

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.