Řetězový kladkostroj TRC90301

Řetězový kladkostroj TRC90301

Ruční řetězový kladkostroj (tzv. „kočka“) v závěsném provedení. Nosnost 3 t. Více informací

 Skladem 1 ks
3 112
3 766 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
39000TRC90301
EAN:
8596386015865
Hmotnost:
23 kg

Ruční řetězový kladkostroj (tzv. „kočka“) v závěsném provedení, pro zvedání břemen v provozech s požadavkem na jemný a plynulý zdvih pomocí článkového řetězu a převodovky. Má robustní ocelovou konstrukci, závěsné i nosné (břemenové) háky s bezpečnostními pojistkami z legované oceli a ochranu proti přetížení. Obsluha je nenáročná, údržba minimální. Tyto kladkostroje nalézají výborné úplatnění v údržbářských, opravárenských i montážních provozech. Také v místech bez zdroje elektrické energie.

Parametry:
nosnost: 3 t
pracovní výška: 3,0 m
závěsný hák: 530 mm
nosné prameny (počet): 2


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.