Prořezávačka dezénů pneumatik RS 88 TL profi

Prořezávačka dezénů pneumatik RS 88 TL profi
  • Prořezávačka dezénů pneumatik RS 88 TL profi
  • Prořezávačka dezénů pneumatik RS 88 TL profi (2)

Prořezávačka je určena k obnově ojetých pneumatik jejich dodatečným průřezem (prohloubením drážek) speciálním nažhaveným nožem. Více informací

 Na dotaz 
7 490
9 063 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8921000RS88TL
EAN:
8596386513040
Hmotnost:
8.5 kg

Prořezávačka je určena pro prořez / obnovu drážek dezénu plášťů. Ojetý dezén se prořízne (prohloubí se drážky) speciálním nažhaveným nožem.

Při prořezávání běhounu musí zůstat zbytková vrstva pryže minimálně 3 mm k ocelokordovému pásu, aby byla zaručena možnost následného obnovení pláště protektorováním.

Proříznutím dezénu se prodlužuje provozuschopnost pláště až o jednu polovinu. Řezné nože (viz tabulka v obrázcích) jsou vyměnitelné, takže lze dle vybrané velikosti nože prořezávat dezénové drážky od 3 do 16 mm.

Na panelu ovládací skříňky je síťový vypínač, svítící dioda s označením test signalizující funkci spínání (kontrola funkčnosti kabelové a spínací jednotky v rukojeti) a otočný knoflík plynulé regulace (0-7) pro nastavení optimálního prořezávacího proudu, který se liší podle velikosti nože, hloubky prořezávaného dezénu a zručnosti obsluhy. Jeden nákladní plášť lze proříznout dle typu pláště zhruba za 10-20 minut. Nažhavení nože se spíná automaticky zatlačením nožové hlavy do kresby vzorku pláště a vypíná se povolením tlaku.


V základní výbavě přístroje je imbusový klíč na výměnu nožů a 10 vyřezávacích nožů.

Parametry:

napájecí napětí
elektronická regulace    
regulace teploty
délka kabelu
rozměr přístroje
hmotnost
220-230V / 50/60 Hz
50 – 650 W
plynulá
2,5 m
175x125x190 mm
7,2 kg


Příslušenství:
prořezávací nože zaobleného tvaru R 
prořezávací nože plochého tvaru W

Prořezávačka dezénů pneumatik RS 88 TL profi (2)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.