Přístroj pro ruční odsávání oleje a vody AP-80160

Přístroj pro ruční odsávání oleje a vody AP-80160
  • Přístroj pro ruční odsávání oleje a vody AP-80160
  • Přístroj pro ruční odsávání oleje a vody AP-80160

Praktický přístroj pro ruční odsávání oleje (případně i vody) se zásobníkem o objemu 6 l. Více informací

 Skladem > 10 ks
1 362
1 648 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8940000080160
EAN:
8596386014141
Hmotnost:
2 kg

Velmi praktický přístroj pro ruční odsávání oleje (případně i vody) má zásobník o objemu 6 litrů. Používá se pro rychlé a čisté odsávání oleje z motorů osobních automobilů, motocyklů, zahradních sekaček, lodí, elektrických motorových generátorů a dalších motorů. Stejně dobře poslouží pro odsávání olejů z převodovek různých průmyslových, stavebních a zemědělských strojů apod. Velmi snadno lze ale takto odsávat kupříkladu i vodu z akvárií atd.

Potřebný podtlak v zásobníku přístroje se vytvoří ručním pumpováním. Stačí zapumpovat 10 až 20 krát. Poté lze již zasunout odsávací hadičku do motoru, převodovky apod. a opotřebený olej (zpravidla teplý) odsát do kulovitého zásobníku. Ten je průhledný a má na sobě odměrné značky, aby bylo možno zjistit, kolik oleje se odsálo. Potom se olej ze zásobníku přeleje do větší nádoby (např. do sudu či kanystru s opotřebeným olejem). Zásobník je za tímto účelem opatřen vylévacím hrdlem. Celý proces odsávání opotřebených olejů se tak realizuje v dokonalé čistotě. Čerpadlo nad zásobníkem lze snadno odmontovat, takže přístroj při skladování zabere jen minimum místa. Přístroj má profesionální kvalitu, ale lze ho samozřejmě používat i pro domácnost a hobby-sektor.

Parametry:

objem zásobníku
průměr zásobníku
délka odsávací hadičky
průměr odsávací hadičky  
6 l
230 mm
1100 mm
5 mm
Přístroj pro ruční odsávání oleje a vody AP-80160

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.