Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206

Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206 (3)
  • Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206 (3)
  • Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206
  • Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206 (4)

Přístroj pro opravy plastových dílů pomocí navaření nerezové ocelové vyztužovací síťoviny a roztavené plastické opravné hmoty. Více informací

 Na dotaz 
1 690
2 045 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
26100000WT206
EAN:
8596386510377
Hmotnost:
0.5 kg

Přístroj pro opravy poškozených plastových dílů pomocí navaření nerezové ocelové vyztužovací síťoviny/mřížkové vložky a roztavené plastické opravné hmoty.

  • praktická a kvalitní oprava prasklin, trhlin, děr atd. plastových dílů s využitím speciálního nahřívacího přístroje, vyztužovacích mřížkových vložek ze síťoviny z nerezové oceli (150 x 115±1 mm) a tavných tyčinek z polypropylénu zesíleného skleněnými vlákny (nanáší se podobně jako při měkkém pájení)
  • opravy se provádějí většinou na vymontovaných plastových dílech, přičemž poškozené místo a okolí (3- 4 cm) se očistí, odmastí a zbrousí nejlépe mýdlovou vodou (ne čističem obsahujícím ředidlo), zadní část praskliny se zesiluje vyztužovací mřížkovou vložkou, tavnou špičkou ohřátou na teplotu cca 550ºC se nahřeje plast tak, až roztavený pronikne vložkou a ta se zataví do plastické hmoty, po zchladnutí zatavené vložky lze na opravené místo zepředu i zezadu nanést pomocí horké špičky přístroje roztavenou plastickou hmotu z roztavené opravné polypropylénové tyčinky a vyžehlit ji, ochlazený přebytečný opravný plast se obrousí smirkovým papírem (zrnění 40 nebo 80) a jemně dobrousí
  • cca 90 % v automobilové výrobě používaných plastů jsou polyetylény (PE) nebo polypropylény (PP), které mohou být tímto přístrojem/sadou a popsanou technologií spolehlivě opravované, jedná se přitom o termoplasty (PP-PE-PP/EPDM-TEEE-TPE-TPO-TPU-TPUR) nebo duroplasty (PUR-RIM-RRIM-EEBC)
  • jen některé materiály nelze takto opravovat (SMC, sklolaminát, UP, FRP, ABS, PA, PC/PBT, PPO), ale musí se slepit
  • vysoká provozní spolehlivost a životnost


Obsah dodávky:
1 ks     přístroj pro opravy prasklin plastů
1 ks     stojánek
5 ks     vyztužovací vložky/mřížky ze síťoviny z nerezové oceli, 150 x 115±1 mm
6 ks     tavné tyčinky (PS)
6 ks     tavné tyčinky (PE)
6 ks     tavné tyčinky (PP)
6 ks     tavné tyčinky (ABS)

Parametry:

napájení
délka
hmotnost přístroje
hmotnost sady v krabici      
230 V/50 Hz / 60 W
275 mm
220 g
399 g


Volitelné příslušenství:
SN-304 - sada (5 ks) vyztužovací vložky/mřížky ze síťoviny z nerezové oceli, 150 x 115±1 mm

Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206 Přístroj pro opravy prasklin plastů WT-206 (4)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.