Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky GYSPACK OBD

Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky GYSPACK OBD
  • Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky GYSPACK OBD
  • Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky GYSPACK OBD

Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky. Více informací

 Na objednávku 
3 199
3 871 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
2610000054998
EAN:
3154020054998
Hmotnost:
3 kg

Přístroj pro náhradní napájení za účelem zabránění ztráty dat uložených v paměti palubní elektroniky během výměny baterie vozidla se zapojuje přímo na přípojku/zásuvku OBD. Nejenom že záznamy v příslušné paměti zůstávají zachovány, ale není nutné ani znovu programovat radio, hodiny, kódování klíčů apod. Má vlastní akumulátorovou baterii 12 V/7 Ah, nabíjenou nabíječkou s napájením 230 V, LED kontrolky stavu nabití vnitřní baterie, přepěťovou ochranu, varovnou signalizaci při chybné polaritě a vypínač.
Přístroj GYSPACK OBD s elektronickou ochranou proti přetížení může sloužit i k napájení některých 12 V přístrojů (např. laptopů atd.), protože je vybaven připojením se standardní zástrčkou do zapalovače cigaret.

Technické parametry:
akumulátorová baterie 12 V / 7 Ah, rozměry 245 x 180 x 245 mm

obj.č. 054998

Přístroj pro náhradní napájení palubní elektroniky GYSPACK OBD

Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.