Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu 005-2225B

Přístroj pro měření tlaku paliva u systémů vstřikování benzinu 005-2225B

Univerzální přístroj pro měření tlaku paliva systémů vstřikování benzinu zejména evropských automobilů. Více informací

 Skladem 2 ks
2 775
3 358 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900000052225
EAN:
8596386515884
Hmotnost:
2 kg
Univerzální přístroj koncipovaný jako sada v plastovém kufříku je určený pro měření tlaku paliva systémů vstřikování benzinu zejména evropských automobilů. Obsahuje tlakoměr 0-7 bar připojený vysokotlakou hadicí na třícestný ventil, který má dvě připojovací hadice se závitovými koncovkami. Dále je v sadě 9 speciálních připojovacích adaptérů a servisní sada náhradních dílů s ventilky a O-kroužky.

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.