Přípravek pro snímání/kopírování tvarů karosérie ZB 2070 KA

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů karosérie ZB 2070 KA (3)
  • Přípravek pro snímání/kopírování tvarů karosérie ZB 2070 KA (3)
  • Přípravek pro snímání/kopírování tvarů karosérie ZB 2070 KA (1)

Přípravek pro snímání obrysů karosérií od německého dodavatele z velmi stabilního plastu je 380 mm dlouhý a oboustranně použitelný. Více informací

 Na objednávku 
1 350
1 634 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
90000ZB2070KA
EAN:
4250154643004
Hmotnost:
1 kg

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérií od německého dodavatele z velmi stabilního plastu je 380 mm dlouhý a oboustranně použitelný. Pokud by jeho délka nestačila, lze spojit vedle sebe i několik stejných přípravků. Stranové magnety ulehčují kopírování na ocelových dílech. Na přípravku jsou stupnice jak "mm", tak i "inch".
Přípravek lze použít mnohostranně, zejména při opravách karosérií, restaurování veteránů, na snímání tvarů/obrysů blatníků, podběhů, nárazníků, nádrží atd. Stejně dobře lze snímat deformace karosérií po nehodě. Využití přípravku se neomezuje jen na autokarosárny. Uplatnění nalézá v zámečnické výrobě, v modelárnách, ve stavebnictví, ve štukatérství, ve strojírenství, ve výrobě nábytku apod.

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů karosérie ZB 2070 KA (1)

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.