Přípravek na čištění rukou Rath's clean medium 2,5 l

Přípravek na čištění rukou Rath´s clean medium 2,5 l (1)

Profesionální přípravek bez abrazivní složky pro odstraňování středně silných, zvláště mastných a olejových znečištění rukou. Více informací

 Na objednávku 
520
629 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
28020203P2500
EAN:
4026081004344
Hmotnost:
3 kg

Profesionální přípravek bez abrazivní složky pro odstraňování středně silných, zvláště mastných a olejových znečištění rukou.
Uplatní se všude tam, kde z důvodů ochrany pokožky nelze používat speciální čističe na bázi rozpouštědel a oděrových / abrazivních prostředků.

  • jednoduché použití
  • čištění rukou je šetrné
  • pokožka aplikaci velmi dobře snáší
  • vysoký zpětný masticí efekt
  • bez rozpouštědel a oděrových/abrazivních prostředků
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN)
  • nejvyšší kvalita specializované německé firmy Ursula Rath GmbH


Použití:
Po skončení práce se na suchou nebo zvlhčenou pokožku dá cca 2-3 ml (množství velikosti lískového ořechu) přípravku a ten se s pozvolným přidáváním vody v rukách roztírá a uvolňuje špínu. Potom se ruce opláchnou bohatě vodou a pečlivě vysuší. Při silně ulpívajících nečistotách se tento postup zopakuje nebo se použije přípravek rath's clean intense. Rath's clean medium obsahuje kombinace tenzidů s velmi dobrými dermatologickými vlastnostmi. Produkt čistí citlivě, šetrně, ale účinně. Speciální substance zajišťují dobrý zpětný masticí efekt a omezují vysychání pokožky. Neutrální hodnota pH (cca 6,5) stabilizuje kyselý ochranný plášť pokožky. Přípravek má decentní, lehkou vůni. Skladovací podmínky: běžná pokojová teplota 0°C až 25°C. Trvanlivost (neotevřené): 30 měsíců. Rath's clean medium je minimálně z 90 % biologicky odbouratelný. Pro čistý a úsporný výdej se dodávají kvalitní dávkovače.

2,5 l láhev stačí na cca. 850-1500 použití

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.