Přídavný box C1NP4 na montážní vozíky FIXMAN

Přídavný box C1NP4 na montážní vozíky FIXMAN

Přídavný/nástavný box na montážní vozíky FIXMAN. Více informací

 Na dotaz 
5 690
6 885 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
3600000000002
EAN:
6940425100302
Hmotnost:
27 kg

Exkluzivní typ kvalitního nástavbového boxu, 4 zásuvky uložené v kuličkových ložiskách, bezpečnostní uzamykací systém (2x klíč), aluminiová držadla zásuvek s popiskovými lištami a s automatickou západkou proti samovolnému otevření, speciální plastová ochrana rohů proti poškození při nárazu.

Rozměr (d x š x v): 690 mm x 465 mm x 545 mm


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.