Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A

Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A
  • Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A
  • Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A
  • Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A

Přenosná hydraulická ohýbačka trubek s ohýbací silou 6 t. Více informací

 Skladem 1 ks
3 390
4 102 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
89060000ROT1A
EAN:
8596386013489
Hmotnost:
20 kg

Přenosná hydraulická ohýbačka trubek s tuhou konstrukcí a ohýbací silou 6 t. Používá se pro ohýbání železných trubek, nerezových trubek, trubek z barevných kovů apod. Skládá se z hydraulické pracovní jednotky/válce, ovládací hydraulické pumpy s pákou, držáku rolen, dvou rolen a sady tvarových opěrek. Charakterizuje ji snadná a rychlá vyměnitelnost tvarových opěrek pro různé průměry trubek. Ohýbání trubek se provádí bez velké fyzické námahy.
Kvalitní hydraulika a robustní konstrukční provedení zajišťují vysokou provozní spolehlivost a životnost bez nutnosti náročnější údržby.

Parametry:

max. ohýbací síla
max. zdvih pístu
ohýbací matrice / Ø trubek  
rozsah ohýbání
hmotnost
6 t
150 mm
1/2", 3/8", 3/4", 1"
Ø 16-33 mm
17 kg
Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A Přenosná hydraulická ohýbačka trubek ROT-1A

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.