Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GA-322

Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GA-322 (4)
  • Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GA-322 (4)
  • Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GA-322 (3)

Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách. Více informací

 Skladem 7 ks
21 125
25 561 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
89640000GA322
EAN:
8596386514924
Hmotnost:
41 kg

Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách umožňuje odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach/čištění a naplnění novým olejem. Přístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části.

Součástí dodávky je plastový kufr s příslušenstvím, které tvoří připojovací a propojovací adaptéry, tlakové hadice a těsnicí kroužky.

Přístroj se při provádění výměny oleje napojuje jednak na kompresor a také zpravidla na vývody nebo vedení od automatické převodovky k chladiči oleje. K tomu slouží speciální připojovací hadice. Ovládání přístroje se provádí manuálně, je však snadné. Výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, bez námahy, při zachování nezbytné čistoty.

Pracovní tlak: 4,8 až 6,2 bar, rozměry 650 x 520 x 1160 mm, hmotnost 40 kg.

Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GA-322 (3)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.