Pojízdný přístroj pro výměnu kapaliny v posilovačích řízení GD-622A

Pojízdný přístroj pro výměnu kapaliny v posilovačích řízení GD-622A

Pojízdný přístroj pro výměnu kapaliny v posilovačích řízení. Více informací

 Na dotaz 
18 625
22 536 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900000GD622A
EAN:
8596386516553
Hmotnost:
42 kg

Mnozí výrobci automobilů doporučují výměnu kapaliny v posilovačích řízení po ujetí určitého počtu kilometrů nebo po určité době. I tyto speciální kapaliny podléhají opotřebení. Jejich výměna může předejít nadměrnému opotřebení součástí řízení, ztíženému ovládání řízení například při nízkých venkovních teplotách atd. V praxi se setkáváme s tím, že k vypuštění kapaliny z posilovače řízení je nutné rozpojit jinak uzavřený systém a kapalina pak vytéká nekontrolovatelně, znečišťuje motorový prostor a také dílnu.

Velmi snadnou výměnu kapaliny v posilovačích řízení lze provést pomocí pojízdného přístroje GD-622A. Přístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části.
Součástí dodávky je příslušenství, které tvoří připojovací a propojovací adaptéry, tlakové hadice a těsnicí kroužky.
Přístroj se při provádění výměny oleje napojuje jednak na kompresor a také na zásobní nádržku oleje posilovače. K tomu slouží speciální připojovací hadice. Ovládání přístroje se provádí manuálně, je však snadné. Výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, bez námahy, při zachování nezbytné čistoty.

Pracovní tlak: 4,8 až 6,2 bar
Rozměry 435x370x1015 mm
Hmotnost 40 kg


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.