Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou HC-3298

Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou HC-3298
  • Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou HC-3298
  • Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou HC-3298

Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou, průhlednou nádobkou a se zásobníkem 90 l. Více informací

 Na dotaz 
11 738
14 203 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8940000003298
EAN:
8596386513798
Hmotnost:
35 kg
Pojízdná sběrná nádoba s průhlednou nádobkou na vyjetý olej z vozidel na zvedáku má zásobník o objemu 90 l. Olej se do něj vypouští samospádem do výškově nastavitelné vypouštěcí vaničky o objemu 20 l, odkud stéká do průhledné kontrolní nádoby (12 l) se stupnicí pro měření množství oleje do zásobníku. Odtok do zásobníku může být uzavřen ventilem, aby bylo možné provést inspekci oleje před jeho odtokem do zásobníku. Vyprazdňování zásobníku se provádí pneumaticky jeho připojením na stlačený vzduch 7-10 bar, přičemž olej vytéká přes pružnou hadici dl. 2,0 m s kovovou zahnutou koncovkou. Připojení na stlačený vzduch je přes rychlospojku 1/4". Výškové nastavení: 1500-1850 mm. Průhledná nádobka je na rozdíl od podobných zařízení vysoce odolná proti mechanickému poškození, vydrží značné nárazy a teploty až do 120°C. Je také opatřena patentovaným pojistným ventilem, zabraňujícím roztržení při případné chybě obsluhy.

Nádoba je navíc vybavená pneumatickou odsávačkou s vysokou rychlostí odsávání oleje. Ta se připojí rychlospojkou na stlačený vzduch 7-10 bar, pouhých 25 s se vytváří podtlak v zásobníku a poté lze již bez trvalého napojení na stlačený vzduch odsávat přes pružnou hadici dl. 2,0 m s připojenou některou ze šesti odsávacích sond rychlostí 6,5 l/min. Odsávané množství oleje: max. 70 l. Hmotnost: 33,0 kg.

Pozn. barva červená nebo šedá dle aktuální dodávky.
Pojízdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou HC-3298

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.