Podpěrný stojan a pákový zvedák pro motocykly HM4605 (SD)

Podpěrný stojan a pákový zvedák pro motocykly HM4605 (SD)

Podpěrný stojan a pákový zvedák je určený pro rychlé zvednutí motocyklu a jeho posouvání bez nutnosti sundat ho ze stojanu. Více informací

 Skladem 7 ks
990
1 198 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8270000HM4605
EAN:
8596386512852
Hmotnost:
5 kg

Podpěrný stojan a pákový zvedák je určený pro rychlé zvednutí motocyklu a jeho posouvání bez nutnosti sundat ho ze stojanu. Má vysokopevnostní trubkovou konstrukci se 4 zátěžovými kolečky a 2 horními nastavitelnými nosnými opěrkami. Ty se opřou např. o vidlice předního kola motocyklu a jeho přední část se pákovým způsobem jedním pohybem nadzvedne (kolébkový způsob). Pak už motocykl se zvednutou přední částí zůstává ve stabilní poloze a je možné ho i přesunovat.

Parametry:
nosnost 680 kg, výška 380 mm, hmotnost 4,5 kg


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.