PETEC 98315 Primer pro zlepšení přilnavosti lepidel na plastech

PETEC 98315 Primer pro zlepšení přilnavosti lepidel na plastech (3)

Přípravek (primer) pro zlepšení přilnavosti lepidel na umělých hmotách / plastech (zejména pružných termoplastech). Více informací

 Na objednávku 
320
387 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000098315
EAN:
4013558983158
Hmotnost:
0.3 kg

Přípravek (primer) pro zlepšení přilnavosti lepidel na umělých hmotách / plastech (zejména pružných termoplastech).

  • obzvláště v případech termoplastů, případně pružných umělých hmot / plastů, zlepšuje přilnavost lepidel na těchto materiálech, resp. těžko slepovaných plastů, ideální příprava např. pro lepidla PETEC PlastBond a další
  • snadno se nanáší
  • krátká doba odvětrání
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
doba odvětrání
teplota zpracování    
transparentní
5 - 10 min
+ 5°C až + 30°C


Aplikace:
Vrchní plochy k lepení se podle možností obrousí a potom pomocí čističe (např. PETEC Víceúčelový čistič a odmašťovač obj.č. 82200) důkladně očistí a odmastí. Sprej se nejdříve dobře protřepe a pak se primer nastříká na místo k lepení ze vzdálenosti cca 25 cm. Před dalším postupem se nechá primer úplně zaschnout (5 - 10 min).

Množství: sprej 150 ml
Obj.č. 98315


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.