PETEC 98195 Lepidlo pro lepení nosných dílů karosérií

PETEC 98195 Lepidlo pro lepení nosných dílů karosérií (3)

Dvousložkové lepidlo v 195 ml-kartuši pro profesionální vysokopevnostní lepení nosných dílů karosérií. Více informací

 Na objednávku 
1 320
1 597 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000098195
EAN:
4013558981956
Hmotnost:
0.4 kg

Dvousložkové lepidlo v 195 ml-kartuši pro vysokopevnostní lepení nosných dílů karosérií.

  • pro vysoce kvalitní lepení nosných částí karosérií, jako jsou např. střecha, boční stěny, dveře, blatníky apod., které jsou zhotovené z kovů (ocelový plech, pozinkovaný ocelový plech, hliník, magnesium, legované oceli) nebo z plastů a vláknitých kompozitů (AFK, CFK, GFK apod.)
  • zvýšení tuhosti karosérie, uvedené materiály lepí spolu nebo navzájem
  • strukturální lepení, těsnění a aplikace i v opravárenství
  • zabraňuje kontaktní korozi
  • zvýšená teplota (infrazářič, sušicí kabina) urychluje podstatně dobu vytvrzení
  • lepidlo prokázalo vysokou lepicí sílu v náročných nárazových testech (Thatcham Quality Assured)
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
doba zpracovatelnosti    
doba vytvrzení
teplota zpracování
teplotní odolnost
černá
60 min
24 h (znatelné zrychlení ohřátím)
+ 5°C až + 35°C
až + 230°C


Aplikace:
Plochy, na které se bude lepidlo nanášet, se důkladně očistí a odmastí (např. čističem Petec Multi Cleaner obj.č. 82100 nebo 82200). Odstraňte uzávěr kartuše a nasaďte směšovací trubičku (obj. č. 98509). Kartuši vložte do vytlačovací pistole (např. Petec 81600). Z důvodu zajištění perfektního směšovacího poměru prvních vytlačených 5 cm přípravku nepoužívejte. Aplikujte lepidlo přímo na spáru (vyvarujte se pauzy delší než 45 minut (poté lepidlo vytvrzuje i ve směšovací trubičce) a spojte díly do 50 minut. Po ukončení práce uzavřete kartuši. Aby nedošlo k pohybu dílů, doporučujeme upevnit menší díly pomocí pásky (např. Petec obj. č. 86150 nebo 86250), větší díly by měly být dodatečně přišroubovány, nýtovány nebo bodově svařeny. Ihned po lepení odstraňte přebytečné lepidlo (např. čističem Petec Multi Cleaner obj.č. 82100 nebo 82200). Lepidlo lze přelakovat po cca. 4 hodinách. Vytvrzování lepidla může být urychleno ohřátím.

Množství: 195 ml zdvojená kartuše
Obj.č. 98195


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.