PETEC 97350 Epoxidová plastelína ("pevnostní ocel") 50 g

PETEC 97350 Epoxydová plastelína ("pevnostní ocel") 50 g (3)

Speciální plastelína na epoxidové bázi, která se používá zejména pro různé opravy a lepení kovových dílů. Více informací

 Skladem > 10 ks
175
212 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000097350
EAN:
4013558973500
Hmotnost:
0.2 kg

Speciální plastelína na epoxidové bázi, která se hnětením přivede k rychlému vytvrzení a používá se zejména pro různé opravy a lepení kovových dílů.

  • používá se zejména pro opravy železných a litinových dílů, závitů, trubek, nářadí, nádrží, přístrojů, pro výrobu forem a modelů, lepení štítků atd.
  • má výborné mechanické vlastnosti, nekoroduje, je odolná vůči palivům, uhlovodíkovým produktům, ketonům, alkoholu, esterům, vodě, slaným roztokům, zředěným louhům a kyselinám apod.
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
vytvrzování
směšovací poměr
barva
doba zpracovatelnosti    
funkční pevnost
doba vytvrzení
teplota zpracování
teplotní odolnost
epoxidová pryskyřičná plastelína
2 komponenty (pryskyřice a tvrdidlo)
1:1 (objemově)
šedá
4 min
10 min
30 min
+ 5°C až + 30°C
- 50°C až + 260°C


Aplikace:
Před opravou se příslušné plochy očistí a zdrsní. Požadované množství plastelíny se odstřihne a dobře prohněte, až vznikne stejnobarevná hmota. Během 4 minut se nanese na určené místo, pevně na něj natlačí (obzvláště do prasklin a děr) a přebytečný materiál se odebere. Je-li místo vlhké nebo mokré, materiál se na plochu natlačuje tak dlouho, až se projeví lepicí efekt. Pokud má být hmota hladká, vyhladí se vodou nebo vlhkou utěrkou. Po hnětení hmoty rukama je třeba omýt si je důkladně mýdlem a vodou. Při teplotě 20°C zatvrdne hmota za 10 minut, úplně vytvrdne a lze ji opracovávat za 30 minut.

Množství: 50 g tuba
Obj.č. 97350 (Power Stahl)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.