PETEC 97175 Těsnicí hmota se střední fixací pro plochy a příruby

PETEC 97175 Těsnicí hmota se střední fixací pro plochy a příruby (3)

Těsnicí hmota se střední fixací pro kvalitní utěsnění ploch a přírubových spojení. Více informací

 Skladem u dodavatele 
545
659 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000097175
EAN:
4013558971759
Hmotnost:
0.2 kg

Těsnicí hmota se střední fixací pro kvalitní utěsnění ploch a přírubových spojení (např. pumpy, skříně převodovek, diferenciály, příruby na motorech atd.) automobilů, stavebních a zemědělských mechanizmů, strojních zařízení apod.

  • výborné těsnicí vlastnosti, může nahradit i pevné těsnění
  • žádné sedání těsnění ani ztráta spojovací síly
  • odolnost proti korozi, vibracím, zatížení, horku, vodě, slané vodě, olejům, pohonným hmotám, chladicím kapalinám a mnoha dalším chemikáliím
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
viskozita
manipulační pevnost    
funkční pevnost
pevnost ve smyku
překrytí mezery
teplota zpracování
teplotní odolnost
oranžová
30 - 100 Pa.s
15 - 30 min
3 - 6 h
5 - 10 N/mm
0,50 mm
+ 5°C až + 35°C
- 55°C až + 150°C


Aplikace:
Těsnicí hmota se nanáší na čisté, suché, olejů a mastnoty zbavené plochy, které se následně spojí.,

K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5°C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator (obj. č. 90920).


Množství: 75 ml výtlačná lahvička
Obj.č. 97175 (mittelfest - středně fixní)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.