PETEC 97050 Těsnicí hmota s nižší fixací pro plochy a příruby

PETEC 97050 Těsnicí hmota s nižší fixací pro plochy a příruby (2)

Těsnicí hmota s nižší fixací pro kvalitní utěsnění ploch a přírubových spojení. Více informací

 Skladem > 10 ks
430
520 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000097050
EAN:
4013558970509
Hmotnost:
0.2 kg

Těsnicí hmota s nižší fixací pro kvalitní utěsnění ploch a přírubových spojení (např. pumpy, skříně převodovek, diferenciály, příruby na motorech atd.) automobilů, stavebních a zemědělských mechanizmů, strojních zařízení apod.

  • výborné těsnicí vlastnosti, může nahradit i pevné těsnění
  • žádné sedání těsnění ani ztráta spojovací síly
  • odolnost proti korozi, vibracím, zatížení, horku, vodě, slané vodě, olejům, pohonným hmotám, chladicím kapalinám a mnoha dalším chemikáliím
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
viskozita
manipulační pevnost    
funkční pevnost
pevnost ve smyku
překrytí mezery
teplota zpracování
teplotní odolnost
zelená
17 - 50 Pa.s
20 - 40 min
3 - 6 h
4 - 6 N/mm2
0,30 mm
+ 5°C až + 35°C
- 55°C až + 150°C


Aplikace:
Těsnicí hmota se nanáší na čisté, suché, olejů a mastnoty zbavené plochy, které se následně spojí.

K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5°C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator (obj. č. 90920).

Množství: 50 ml tuba
Obj.č. 97050 (niedrigfest - méně fixní)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.