PETEC 94444 Víceúčelové mazivo na lithiové bázi

PETEC 94444 Víceúčelové mazivo na lithiové bázi

Univerzální mazivo pro dlouhodobé mazání třecích ploch, k zabránění škod při záběhu dílů a opotřebení ložisek, kluzných mechanismů atd. Více informací

 Na objednávku 
130
157 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094444
EAN:
4013558944449
Hmotnost:
0.5 kg

Univerzální mazivo na lithiové bázi pro dlouhodobé mazání třecích ploch, k zabránění škod při záběhu dílů a opotřebení ložisek, kluzných mechanismů atd.

  • pro univerzální mazání v oblasti údržby a oprav automobilů, řemeslnické výroby, v průmyslu atd.
  • snižuje tření a opotřebení
  • vysoká zatížitelnost a odolnost proti značnému tlaku
  • výborná ochrana proti korozi
  • neobsahuje kyseliny, silikony, pryskyřice a AOX
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:
mazivo na lithiové bázi, barva přírodní žlutá/transparentní, teplotní odolnost -35°C až +130°C.

Aplikace:
Odejme se uzavírací kryt a hlavice kartuše a tato se vloží do ručního mazacího lisu (např. ruční mazací lis PETEC obj.č. 81444 apod.). Potom již lze mazat vozidla, stroje, zařízení atd. podle předpisu jejich výrobce.

Množství: 400 g kartuše
Obj.č. 94444


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.