PETEC 94420 Vysokoteplotní montážní pasta

PETEC 94420 Vysokoteplotní montážní pasta (3)

Montážní pasta na keramické bázi s extrémně vysokou teplotní odolností (-40°C až +1500°C). Více informací

 Skladem 6 ks
390
472 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094420
EAN:
4013558944203
Hmotnost:
0.3 kg

Montážní pasta na keramické bázi s extrémně vysokou teplotní odolností (- 40°C až + 1500°C).

  • používá se pro všechny pohyblivé, příložné a nastavovací díly brzdových soustav automobilů (vhodné pro ABS, ASR, ESP-systémy), odstraňuje pískání a nežádoucí zvuky brzd, velmi vhodná jako montážní přípravek strojů, k zabránění škod při záběhu dílů a opotřebení ložisek, kluzných mechanismů, šroubových a zástrčných spojů apod.,
  • odolnost proti vysokému tlaku
  • odolnost proti vodě a slané vodě i zředěným kyselinám a louhům
  • účinná ochrana proti korozi
  • neobsahuje kovové složky, neovlivňuje tedy snímače brzdových systémů
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
konzistence
bod vzplanutí
teplotní odolnost    
krémová
pastovitá
> 250°C
- 40°C až + 1500°C


Aplikace:
Plochy, na které se bude montážní pasta nanášet, se důkladně očistí a odmastí (např. Čističem a odmašťovačem Petec obj.č. 82100 nebo 82200). Potom se štětcem na požadovanou plochu nanese montážní pasta. Upozornění: Pasta se nesmí nanášet na brzdové kotouče a třecí brzdové plochy.

Množství: 200 ml nádobka se štětcem
Obj.č. 94420


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.