PETEC 94340 Nástřikové lepidlo pro plošné lepení ve spreji

PETEC 94340 Nástřikové lepidlo pro plošné lepení ve spreji (2)

Kontaktní a montážní nástřikové lepidlo ve spreji pro plošné lepení celé řady materiálů. Více informací

 Skladem 9 ks
178
215 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094340
EAN:
4013558943404
Hmotnost:
1 kg

Kontaktní a montážní nástřikové lepidlo ve spreji pro plošné lepení celé řady materiálů. Silné a rychlé lepidlo ve spreji vysoké profesionální kvality má následující charakteristiku:

  • používá se v případech, kdy se jedná o rychlé plošné lepení papíru, kartonů, dřeva, plstě, kůže, textílií, pryže, pěnových hmot, umělých hmot, kovů, izolačních materiálů apod.
  • lepidlo lze využít i jako kontaktní a montážní
  • odolnost proti vodě a slané vodě
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
způsob vytvrzení
doba odvětrání
manipulační pevnost    
doba vytvrzení
teplotní odolnost
polychloroprenová vodní směs
transparentní (průhledná)
vzdušnou vlhkostí
3 min (při 22°C)
2 min (při 22°C)
12 h (při 22°C)
- 30°C až + 80°C


Aplikace:

Slepované plochy se důkladně očistí a odmastí (např. čističem PETEC Multi Cleaner obj. č. 82100 nebo 82200). Sprej se před použitím protřepe. Lepidlo se ze vzdálenosti cca 25 cm nastříká na obě lepené plochy a ty se ihned spojí. Pozor: na slepený povrch neklepat. Lepidlo se nechá cca. 3 minuty odvětrat.

Množství: 1 ks nádobka/sprej 400 ml
Obj.č. 94340


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.