PETEC 93935 Univerzální kontaktní lepidlo

PETEC 93935 Univerzální kontaktní lepidlo (2)

Univerzální kontaktní lepidlo pro lepení menších i větších ploch v interiéru nebo venku dodávané v nádobce se štětečkem (350 ml). Více informací

 Na objednávku 
280
339 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000093935
EAN:
4013558939353
Hmotnost:
0.5 kg

Univerzální kontaktní lepidlo pro lepení menších i větších ploch v interiéru nebo venku dodávané v nádobce se štětečkem (350 ml).

  • osvědčené kontaktní lepidlo pro lepení dřeva, gumy, kůže, korku, plstě, tvrdého PVC, pěnových hmot, butylkaučuku, keramiky, kovů apod.
  • lepidlo se přesně a čistě natírá štětcem
  • nanášecí štěteček spojený s uzávěrem lahvičky
  • odolné proti vodě, slané vodě, olejům, palivům, zředěným kyselinám a louhům
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
viskozita
barva
pevnost ve smyku    
doba odvětrání
funkční pevnost
konečná pevnost
teplotní odolnost
polychloropren
cca 3000 mPa.s
nažloutlá/průhledná
3 N/mm2
10 - 15 min (při 22°C)
10 min
48 h (při 22°C)
- 30°C až + 120°C


Aplikace:
Lepené plochy musí být čisté, odmaštěné a suché. Lepidlo se nanese rovnoměrně na oba lepené díly a při pokojové teplotě se nechá cca 10 minut odvětrat. Pak se obě lepené části spolu přesně spojí a silně se stisknou a zaválcují. Na takto slepené místo se neklepe! Spoj drží okamžitě.

Množství: 1 ks nádobka se štětečkem (350 ml)
Obj.č. 93935


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.