PETEC 93150 Hmota pro vyplnění vůlí kovových dílů a ložisek

PETEC 93150 Hmota pro vyplnění vůlí kovových dílů a ložisek

Speciální hmota k upevnění, zajištění a obnově opotřebovaných ložisek, pouzder, hřídelí a závitů. Více informací

 Skladem 1 ks
435
526 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000093150
EAN:
4013558931500
Hmotnost:
0.2 kg

Speciální hmota pro vyplnění nadměrných spár / vůlí mezi kovovými díly.

  • určená k vyplnění nadměrných vůlí vzniklých opotřebením kovových dílů, jako jsou ložiska, pouzdra, hřídele, skříně, drážky apod. a obnovení upevnění uvedených součástí, vhodná i pro nerezové a pozinkované díly
  • odolná proti vysoké teplotě, vibracím, korozi, vodě, oleji, benzinu, hydrokarbonátům atd.
  • zabraňuje zarezivění dílů
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
manipulační pevnost
funkční pevnost
moment odtrhu
max.vyplnitelná spára    
teplota zpracování
teplotní odolnost
anerobní metakrylát
stříbrná
15 - 30 min
3 - 6 h
35 - 45 N/m
0,3 mm
+ 5°C až + 35°C
- 55°C až + 150°C


Aplikace:
Díly se očistí a odmastí (např. přípravky Petec 82100 a 82200). Hmota se rovnoměrně nanese na jednu stranu a pak se díly smontují (válcovité díly za lehkého otáčení). Hmota po montáži ve spáře vytvrdne.

K urychlení vytvrzení zejména na tzv. pasivních materiálech (nerezová a legovaná ocel, hliník, nikl, zinek, cín, plasty, keramika), při velkých spárách a nízkých teplotách okolí (nižších než + 5°C) se doporučuje použít aktivátor Petec Aktivator (obj. č. 90920).

Množství: 1 ks výtlačná nádobka 50 g
Obj.č. 93150


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.