PETEC 82410 Multiaktivní primer pro lepení skel

PETEC 82410 Multiaktivní primer pro lepení skel

Inovativní produkt černé barvy nahrazující Primer a Aktivator. Více informací

 Na objednávku 
215
260 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000082410
EAN:
4013558824109
Hmotnost:
0.2 kg

Inovativní produkt černé barvy nahrazuje Primer a Aktivator. Není už třeba rozlišovat mezi Aktivatorem a Primerem.

Parametry:

báze
barva
doba odvětrání
teplota zpracování    
směs
černá
10 min
+ 5°C až + 35°C


Aplikace:
Plocha skla pro lepení se důkladně očistí a odmastí přípravky PETEC Reinigung-Set (obj.č. 82111) nebo PETEC Multi Cleaner Flüssig (obj.č. 82100). Tubička/kombistick se před použitím dobře protřepe. Pomocí uzavíracího víčka se otevře membrána tubičky a našroubuje se plstěný aplikátor. Multiaktiv Primer se nanese rovnoměrně v jednom směru na lepenou plochu, při přesahu housenky lepidla trochu šíře. S nanášením lepidla se začne až po odvětrání Multiaktiv Primeru (cca po 10 minutách).

Množství: 10 ml kombistick/tubička
Obj.č. 82410


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.