PETEC 73710 Přípravek pro ochranu spodků karoséríí

PETEC 73710 Přípravek pro ochranu spodků karoséríí (1)

Přípravek (1000 ml) na vodní bázi pro ochranu spodků karosérií vytváří elastický, uzavřený ochranný film s tlumicím účinkem. Více informací

 Skladem u dodavatele 
495
599 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073710
Hmotnost:
0.5 kg

Přípravek na vodní bázi pro ochranu spodků karosérií vytváří elastický, uzavřený ochranný film s tlumicím účinkem.

  • přípravek na vodní bázi výborně chrání zejména spodní části karosérie, spojlery, prahy, podběhy, okraje dveří atd. a opravované části karosérie před korozí a mechanickým poškozením údery kamenů apod.
  • vyniká přilnavostí na všechny vrchní plochy
  • vytváří elastickou, trvale pružnou, strukturovanou a uzavřenou ochrannou vrstvu s antivibračním a hluk tlumícím účinkem
  • výborná odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině, olejům a mnoha chemikáliím, jakož i vlivům povětrnosti
  • umožňuje přelakování
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Parametry:

báze
barva
vytvrzení
doba zaschnutí
doba vytvrzení
skladovatelnost    
vodní
tmavě šedá
vzdušnou vlhkostí
cca 3 h
cca 16 h (při 22°C, podle tloušťky)
36 měsíců (v suchu a v chladu)


Aplikace:
Teplota zpracovatelnosti: +10°C až +30°C. Nádobka se před použitím řádně protřepe. Přípravek se stříká pomocí pistole (např. PETEC 98507) ze vzdálenosti cca 25 cm na čistý, koroze zbavený, suchý a odmaštěný povrch. Po uplynutí doby zaschnutí lze nástřik přelakovat. Pokud se nástřik provádí na lak obsahující ředidlo, může dojít k blokování tvrdnutí přípravku. Doporučuje se v takových případech zkušební nástřik. Pistole se po použití řádně vyčisstí.

Množství: 1000 ml nasávací nádobka
Obj.č. 73710


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.