PETEC 73310 Syntetický kaučuk pro ochranu spodků karosérií, šedý

PETEC 73310 Syntetický kaučuk pro ochranu spodků karosérií, šedý (2)

Přípravek (1000 ml) pro antikorozní a mechanickou ochranu spodků karosérií a opravovaných částí karosérií. Více informací

 Skladem 2 ks
205
248 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073310
EAN:
4013558733104
Hmotnost:
1.1 kg

Jednokomponentní přípravek na bázi syntetického kaučuku pro antikorozní a mechanickou ochranu spodků karosérií a opravovaných částí karosérií.

  • výborně chrání zejména spodní části karosérie, spojlery, prahy, podběhy, okraje dveří atd. a opravované části karosérie před korozí a mechanickým poškozením údery kamenů apod.
  • vyniká přilnavostí na všechny vrchní plochy
  • vytváří elastickou, trvale pružnou, strukturovanou a uzavřenou ochrannou vrstvu s antivibračním a hluk tlumícím účinkem
  • výborná odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině, olejům a mnoha chemikáliím, jakož i vlivům povětrnosti
  • umožňuje přelakování
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
způsob vytvrzení
vzdálenost při stříkání    
doba uschnutí
doba vytvrzení
teplota zpracování
syntetický kaučuk
šedá
vzdušnou vlhkostí
25 cm
cca 3 h
cca 16 h (podle teploty a tloušťky vrstvy)
+ 10°C až + 30°C


Aplikace:
Nádobka se před použitím důkladně protřepe. Nástřik přípravku se provádí pomocí pistole na nástřikové hmoty (např. USB-pistole PETEC obj.č. 98507) ze vzdálenosti cca 25 cm na plochu zbavenou rzi, čistou, suchou a odmaštěnou. Po zaschnutí lze přípravek přelakovat. Laky obsahující rozpouštědla mohou bránit tvrdnutí přípravku. Z toho důvodu doporučujeme nejprve provést test vhodnosti užití přípravku. Po použití se pistole vyčistí.

Množství: 1000 ml nádobka
Obj.č. 73310 (šedá barva)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.