PETEC 73150 Bitumenová hmota na spodek automobilů, 500 ml sprej

PETEC 73150 Bitumenová hmota na spodek automobilů, 500 ml sprej (2)

Černá hmota na spodky karosérií automobilů vytváří ochranný film, který představuje optimální ochranu proti korozi a úderům kamenů. Více informací

 Skladem 4 ks
145
175 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073150
EAN:
4013558731506
Hmotnost:
0.7 kg

Černá bitumenová hmota na spodky karosérií automobilů vytváří odolný, elastický a uzavřený ochranný film, který představuje optimální ochranu proti korozi a úderům kamenů.

  • odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině a mnoha chemikáliím
  • tlumicí efekt
  • výborné držení na kovových plochách
  • není přelakovatelná
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:
báze bitumen, barva černá, způsob vytvrzování vzdušnou vlhkostí, doba schnutí cca 3 h, doba vytvrzení cca 24 h (podle teploty a tloušťky vrstvy), teplota zpracování + 10°C až + 30°C.

Aplikace:
Sprej se před použitím důkladně protřepe. Nástřik bitumenové hmoty ze spreje se provádí ze vzdálenosti cca 25 cm na plochu zbavenou rzi, čistou, suchou a odmaštěnou. Po použití se sprej otočí směrem dolů a ventil se naprázdno prostříkne.

Množství:
obj.č. 73150 - 500 ml sprej


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.