PETEC 73110 Bitumenová hmota na spodek automobilů,1000 ml nádobka

PETEC 73110 Bitumenová hmota na spodek automobilů,1000 ml nádobka (2)

Černá hmota na spodky karosérií automobilů vytváří ochranný film, který představuje optimální ochranu proti korozi a úderům kamenů. Více informací

 Skladem 1 ks
185
224 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073110
EAN:
4013558731100
Hmotnost:
1 kg

Černá bitumenová hmota na spodky karosérií automobilů vytváří odolný, elastický a uzavřený ochranný film, který představuje optimální ochranu proti korozi a úderům kamenů.

  • odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině a mnoha chemikáliím
  • tlumicí efekt
  • výborné držení na kovových plochách
  • není přelakovatelná
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:
báze bitumen, barva černá, způsob vytvrzování vzdušnou vlhkostí, doba schnutí cca 3 h, doba vytvrzení cca 24 h (podle teploty a tloušťky vrstvy), teplota zpracování + 10°C až + 30°C.

Aplikace:
Nádobka se před použitím důkladně protřepe. Nástřik bitumenové hmoty se provádí pomocí stříkací pistole na nástřikové hmoty na spodky automobilů (např. USB-pistole PETEC obj.č. 98507) ze vzdálenosti cca 25 cm na plochu zbavenou rzi, čistou, suchou a odmaštěnou. Po použití se pistole vyčistí.

Množství:
obj.č. 73110 - 1000 ml nádobka (pro připojení stříkací pistole)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.