PETEC 72050 Svařovací a separační olej

PETEC 72050 Svařovací a separační olej (2)

Svařovací a separační olej vytváří ochranný film na vrchní ploše svařovaného předmětu a chrání hubice/trysky svařovacích přístrojů. Více informací

 Skladem 1 ks
160
194 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072050
EAN:
4013558720500
Hmotnost:
0.5 kg

Svařovací a separační olej vytváří ochranný film na vrchní ploše svařovaného předmětu a chrání hubice/trysky svařovacích přístrojů.

  • vytváří ochranný film zabraňující ulpívání rozstříknutého kovu (perliček) na vrchní ploše svařovaného předmětu
  • prodlužuje živostnost hubic/trysek svařovacích přístrojů
  • není hořlavý
  • nemá žádný vliv na kvalitu sváru nebo housenky
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Svařované plochy se důkladně očistí (např. přípravkem PETEC Bremsenreiniger). Svařovací a separační olej se rovnoměrně nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na místa, která mají být chráněná. Po skončení svařování se předmětná místa znovu očistí.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 72050


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.